Sohbet Odaları

Viber Gizli Sohbet Nasıl Açılır ?

admin     22-08-19     Uncategorized     Viber Gizli Sohbet Nasıl Açılır ?     3864 Defa Okundu

Viber Gizli Sohbet Nasıl Açılır ?

Viber’da gizli sohbet açma işlemi için ilk olarak sohbet ekranı açılmalıdır. İlk olarak internet üzerinden ücretsiz bir şekilde sesli konuşma özelliği ile tüm dünyada popüler olmayı başaran Viber daha sonrasında chat özelliği ile de adından sıkça bahsettirdi. Viber’ın diğer iletişim araçlarından en büyük farklarından birisi ise gizli sohbet açmaya olanak vermesidir. Viber gizli sohbet açmak isteyen kişilerin de sohbet ekranından mevcut olan bir sohbeti açması gerekiyor. Daha sonrasında ise ekranın üst kısmında bulunan Menü ikonu tıklanmalıdır. Açılan menüde de Gizli Sohbet Aç tercihi mevcuttur. Viber’ı İngilizce kullanan kişiler ise menüden Open Secret Chat yazısını bulmalıdır.

Viber’ı Nasıl İndirilir?

Viber’ın kullanıcılarına sunduğu pek çok avantaj mevcuttur. Bu avantajlardan en önemlisi de dünyanın neresinde olunursa olunsun internet üzerinden mesajlaşma imkanı sağlamasıdır. Bunun yanı sıra sesli olarak konuşulabilmesi de mümkündür. Bundan dolayı özellikle farklı bir ülkede yaşayan akrabaları ya da arkadaşları ile iletişime geçmek isteyen kişilerin birçoğu Viber’ı tercih ediyor. Viber’da sohbet etmek için de ilk olarak Viber’ın mobil cihaza indirilmesi gerekiyor. Bu indirme işlemleri de Apple Store ya da Play Store aracılığıyla yapılabilir. Bu kanallar ile Viber’ı indiren kişiler telefon numarasını tanıtmalıdır. Daha sonrasında ise internet olan her yerde istediğiniz kişi ile konuşabilirsiniz.

Viber Sohbetleri Nasıl Yapılır?

Viber’a dair sohbet yapmak isteyen ve bunun için sohbet sitesi arayan bir kişi iseniz https://www.bolchat.net/internet sayfamıza girmelisiniz. Sohbet siteleri arasında oldukça önemli bir yerde duran internet sitemiz bu konumunu kullanıcılarına kaliteli bir sohbet sunmasına borçludur. İnsanların kişisel bilgilerine saygı duyan ve bu konuda oldukça hassas olan web sayfamız insanların güvenle sohbet edebilecekleri bir platformdur. İnternet sitemizden sohbete başlayabilmek için de kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılması gerekir. Daha sonrasında size en uygun sohbet odasını bulabilir ve o odaya dahil olarak muhabbete başlayabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden dünyanın farklı yerindeki insanlar ile de konuşabilirsiniz. Farklı ülkelerdeki insanları bir araya getiren bir platform için doğru adres sohbet odalarımızdır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

bolchat.net, istiraki olup tum haklari saklidir.