Sohbet Odaları

Periscope Sohbet Nasıl Kapatılır ?

admin     14-08-19     Uncategorized     Periscope Sohbet Nasıl Kapatılır ?     682 Defa Okundu

Periscope Sohbet Nasıl Kapatılır ?

Periscope sohbetini gizlemek için ilk olarak yayın başlatılması gereklidir. iOS ve Anroid platformlarda kullanılabilen Periscope bir canlı yayın uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde her kullanıcı kendi canlı yayını başlatabilir ve bu yayının dünyanın pek çok yerine ulaştırabilir. Canlı yayınlar sırasında sohbet yorumların yazılabilmesi de mümkündür. Ancak bu yorumları kapatmak isteyen kişiler için de özel seçenek bulunuyor. Periscope sohbet kapatma işlemi için canlı yayın başlatılmalıdır. Daha sonrasında kullanıcı adının altında yer alan üç noktaya basılmalıdır. Bu seçeneğe basılınca bir menü açılacak. Menüde bulunan Sohbeti Gizle butonu seçilmelidir. Bu adımları takip eden kişiler canlı yayınlarını yoruma kapatmış olacaklardır.

Ücretsiz Sohbet Odası Nasıl Bulabilirim?

Bu Periscope sohbetlerini ücretsiz olarak yapmanın bir başka yolu ise https://www.bolchat.net/internet sitemizdir. Web sayfamıza gelen kişiler bir kullanıcı adı belirleyerek sohbet odalarına dahil olabilirler. Bu sohbet odaları sayesinde de yeni kişiler ile tanışılabilirken aynı zaman tüm yenilikleri farklı kişilerden öğrenebilmek de mümkün oluyor. Hangi sohbet sitesine girileceği seçilirken de dikkatli davranılmalıdır. Her sohbet sitesi güvenli bir yer değildir. Aklınıza herhangi bir sorun takılmadan kullanabileceğini sohbet web sayfası ise sitemizdir. Kalite bir içerik sunan internet sitemiz aynı zamanda güvenli bir şekilde sohbet edilebilmesi için de elinden geleni yapmaktadır.

Sohbet Odalarında Bunlara Dikkat!

Sohbet odalarına giren kişilerin bazı konularda dikkatli olması gereklidir. Periscope sohbet odası için internet sitemizi tercih eden kişilere bazı uyarılar yapmaktayız. Bunlardan bir tanesi kişisel bilgilerin paylaşılmamasıdır. Kişisel bilgilerini paylaşan kişiler dolandırıcıların hedefi haline gelebilir. Bundan dolayı da özellikle kredi kartı bilgileri kimseye söylenmemelidir. Bunun yanı sıra farklı kişilerin bilgileri de kesinlikle bu odalarda başkalarına aktarılmamalıdır. Farklı insanların kişisel bilgilerini paylaşmak bir bilişim suçudur. Bu yüzden de bir kişinin bilgisini paylaşırsanız suç işlemiş olursunuz ve hakkınızda yasal işlem başlatılır. Son olarak dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise küfür ve argo içeren yazıların yazılmamasıdır. Güvenli ve kalite bir site haline getirmeye çalıştığımız sohbet odalarımızda bu tarz yazılara kesinlikle yer yoktur.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

bolchat.net, istiraki olup tum haklari saklidir.