Sohbet Odaları

Bir Kızla Nasıl Sohbet Edilir?

admin     26-06-19     Uncategorized     Bir Kızla Nasıl Sohbet Edilir?     997 Defa Okundu

Bir Kızla Nasıl Sohbet Edilir?

Günümüzde pek çok genç erkeğin internet üzerinden araştırdığı konulardan biri de muhakkak karşı cinsle kurulan iletişimdir. Zira pek çok internet kullanıcısı genç erkek bir kızla nasıl sohbet edileceğine dair araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda kızlarla sohbet etme konusunda dikkat edilmesi gereken bazı faktörler oldukları açıktır. Bu taktikleri uygulayan erkekler kızlarla çok rahat sohbet edebilirken, söz konusu taktiklerden haberi olmayan erkekler ise kızlarla konuşacak konu bulamadıkları için susup kalmaktalar. Ancak bu yazımızda genç erkeklere bahsedeceğimiz taktiklerin iyi okunup analiz edilmesiyle, dış görünüşün ve fiziğin bir önemi olmadan bütün kızlarla sohbet edebilmenin anahtarını elinizde tutuyor olacaksınız.

Kızlarla Sohbet Etme Taktikleri

Pek çok genç erkek, kız arkadaşlarıyla gerek internet üzerinden gerekse de yüz yüze sohbet etme konusunda epey zorluk çekmektedir. Bunun temel nedeni kızlara karşı nasıl bir tavır takınacaklarını ve onlara nelerden bahsedeceklerini bilememeleri olarak kabul edilmelidir. Çünkü bir kızla sohbet sırasında ona neden bahsedebileceğini bilemeyen erkekler genellikle susup kalmaktadır. Bu durum da kızların hiç hoşlanmadığı bir davranış olması sebebiyle böyle bir duruma düşen erkeğin notunu düşük vermekteler. Dolayısıyla genç erkeklerin kızlarla sohbet hakkında ilk dikkat etmeleri gereken nelerden bahsedecekleri ya sohbet sırasında ya da sohbetten önce kafalarında iyice netleştirmeleri gerektiğidir.

Kızlarla sohbet ederken, eğer yakından tanıdığınız bir arkadaşınızla sohbet girişimine girdiyseniz eğer, onun sevdiği şeyleri ve ilgi alanlarına yönelik sorularla sohbeti başlatmanız gerekmektedir. Böylelikle sizinle beraber o da konuşmaya hevesli bir tavır içine gireceğinden bu konuda üzerinizde biriken yük hafifleyecektir. Dolayısıyla tanıdığınız ve ilgi alanlarını iyi bildiğiniz bir kızla sohbet çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Kızlarla Sohbet Sırasında Ne Yapılmamalı?

Tanımadığınız bir kızla sohbet edecekseniz eğer, onun hakkında ön yargılı olmadan merak ettiklerinizi nazikçe sorarak sohbeti başlatabilirsiniz. Bu durumda da aynı tanıdığınız bir kızla sohbet gerçekleştirdiğiniz gibi kızın konuşmasına daha çok fırsat vermeniz gerekmektedir. Aksi halde sürekli bir şeylerden bahsederek can sıkıcı bir tavır takınırsanız kızlarla sohbet esnasında başarısız olursunuz.

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

bolchat.net, istiraki olup tum haklari saklidir.